O tym, jak wygląda życie z niechciany włosami i jak się ich skutecznie pozbyć pisałam już kiedyś tutaj. Epilacja laserowa zyskała spore grono zwolenników i choć już raz pisałam Wam o tym temacie, napiszę raz jeszcze. Dlaczego? Bo to, czego ostatnio doświadczyłam to epilacja na jeszcze wyższym poziomie – coś, co poleciłabym każdej mojej przyjaciółce, a zatem i Wam. Epilacja laserowa bez bólu? Czy to w ogóle możliwe? Dzięki Motus AX jak najbardziej.

 

Jak wielu z Was wie, korzystam z salonu Pani Katarzyny Lewickiej w Brzegu, gdzie wykonałam makijaż permanentny brwi (pisałam o tym tutaj), więc raz w roku zjawiam się na ewentualne uzupełnienie. Będąc ostatnio na wizycie w salonie, Pani Kasia poinformowała mnie, że w ramach zabiegu uzupełnienia mam możliwość skorzystania z jednego darmowego, próbnego zabiegu na epilację laserową pach.

Nie byłam zachwycona tą propozycją.

Dlaczego? Bo wykonywałam zabieg epilacji laserowej laserem diodowym na łydkach w Opolu i wiedziałam, że takiego progu bólu i to jeszcze w tak wrażliwym miejscu jak pachy nie zniosę. Dla mnie to była wizja, na myśl której o razu mnie mdliło. Pani Katarzyna nie dawała jednak za wygraną i tak przekonywająco zapewniała, że to najnowocześniejszy laser, a do tego skuteczny i bezbolesny, że… sama nie wiem jak dałam się namówić.

Chociaż wiem.

To był ten moment, gdy doszłam do wniosku, że po łydkach chciałabym też wykonać epilację laserową ud i bikini, a jak wiadomo strefa bikini tak samo wrażliwa jak pachy. Więc chciałam wiedzieć, CZY NAPRAWDĘ NIC NIE BOLI? No i nim zdążyłam się rozmyślić nadszedł dzień zabiegu. Trochę psioczyłam sama na siebie i byłam pełna obaw, jak zniosę ten ból i jak mocny on będzie. No cóż – przyjęłam teorię, że albo będzie bolało znośnie albo po prostu przerwiemy zabieg.

No i zaczął się zabieg.

Skóra pach posmarowana została żelem typowym dla usg, dostałam okulary chroniące oczy i Pani wzięła do ręki laser Motus AX. Czekałam na rażenie prądem. Serio. Przecież wiem jak wygląda zabieg laserem diodowym. Zassanie skóry boli, a szczególnie w takim miejscu jak pachy. Czekałam aż mnie coś sparaliżuje. Czekałam, ale nic mnie nie sparaliżowało. Czaicie. Nic. Kompletnie nic. Bardziej paraliżowały mnie moje obawy w głowie, a sam laser BEZBOLESNY. Bez porównania do laserowania laserem diodowym.

Laser Motus AX – skuteczna epilacja z delikatnością dotyku.

To nie są puste hasła reklamowe. Mogę to jak najbardziej potwierdzić. To laser zalecany dla osób z niskim progiem bólu, a to chyba większość z nas. Dzięki zastosowaniu specjalnej, wbudowanej szafirowej głowicy chłodzącej zredukowane są możliwe odczucia dyskomfortu. Podczas zabiegu laserem Motus Ax głowica jest przesuwana po skórze ruchem ciągłym i nie ma tu żadnego zasysania. Co więcej, laser ten działa także na włosy jasne i cienkie, co przy laserze diodowym bywa problematyczne.

Czy epilacja laserowa wymaga wielu powtórzeń?

Wiadomo, że aby epilacja laserowa przyniosła skutek, musimy wykonać serię powtórzeń w określonych odstępach czasowych. To jak często musi być wykonywany zabieg zależy od indywidualnych predyspozycji i obszaru zabiegowego, ale dzięki zwiększonej skuteczności lasera Motus AX wystarczy wykonać ok. 4-8 powtórzeń. Czy to wiele, jeśli trwale można pozbyć się niechcianego owłosienia? Zdecydowanie nie.

O czym jednak warto pamiętać?

Chciałam zrobić wszystko za jednym zamachem, bo po próbnym zabiegu zapisałam się oczywiście na uda i bikini i liczyłam, że będę robiła wszystko przy jednej wizycie. Niestety, to w jakich odstępach wykonujemy powtórzenie laserowania zależne jest od czasu wzrostu włosków, a ten jest inny dla każdej części ciała, więc w moim przypadku dla okolic ud i bikini tylko pierwszy termin był wspólny, bo czas wzrostu włosa na bikini to 8 tygodni, a czas wzrostu włosa na udach – 6. Tu warto o szczegóły dopytać z recepcji. Jeżeli chodzi o strefę bikini to laser jest odczuwalny minimalnie, ale to i tak nic pod względem bólu, w porównaniu do lasera diodowego.

Czy warto się skusić?

Jak najbardziej. Szczególnie teraz – z dwóch powodów, bo mamy jesień, a to najlepszy okres na wykonywanie takich zabiegów, a po drugie na chwilę obecną możecie skorzystać z promocji 4+1 – płacisz za 4, a jeden zabieg otrzymasz >> GRATIS. Promocja obejmuje wszystkie partie ciała.

Ale jeżeli jednak macie jakieś obawy i nie wierzycie mi na słowo, macie bardzo fajną możliwość przetestowania tego samemu, bowiem salon oferuje jeden darmowy, próbny zabieg na jedną pachę i jeżeli będziecie zadowolone i przekonane, to na zabieg na drugiej pasze macie 50% zniżki. Czy warto się przekonać? Jak najbardziej! U mnie już po pierwszym zabiegu było widać efekty. Wiadomo, że nie są to tanie zabiegi, ale z doświadczenia wiem, że warte swej ceny.

 

Permanent Makeup Katarzyna Lewicka
– Makijaż permanentny Endermologia Paznokcie Fryzjerstwo
Armii Krajowej 24/1
49-306 Brzeg

Tel: 77 444 22 64
Tel: 606 706 945

 

Szczegóły oferty znajdziecie także tutaj: PRMOCJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *