o czym marzą kobiety

O mnie

Zorganizowana optymistka, ceniąca minimalizm. Natłok rzeczy mnie przytłacza, muszę mieć wszystko poukładane, zarówno w głowie, jak i na biurku. Dlaczego nie zawsze mi się to udaje? No cóż… jestem mamą 7-latka, zadającego pytania średnio co minutę, który wciąż myśli, że to on tu rządzi i który jest poniekąd moim nauczycielem życia oraz jego 1-rocznej siostry, której uśmiech wynagradza wszystkie trudy. W natłoku rodzinnej codzienności wspiera mnie na szczęście mój mąż.

Decydując się na macierzyństwo, nikt niestety nie dał nam przepisu na dobre wychowanie. Wszystkie borykamy się z bardzo podobnymi problemami – z życiową codziennością. My matki, chociaż każda ma swój odmienny styl wychowania, mamy wiele wspólnego – kochamy nasze dzieci ponad wszystko i chcemy dla nich jak najlepiej.

Jeżeli Ty również jesteś mamą, nie nadążasz za codziennością, zawsze jesteś z czymś do tyłu i ciągle brakuje ci czasu – zarezerwuj sobie czas dla samej siebie i czytaj mojego bloga. Serio? Tak, SERIO SERIO! Dlaczego? Chciałabym, żebyś od czasu do czasu mogla zobaczyć samą siebie w krzywym zwierciadle, żebyś mogła pośmiać się sama z siebie wiedząc, że nie ty jedna na tej planecie tak się zachowujesz i żebyś mogła spojrzeć na pewne aspekty wychowania po prostu z innej – mojej – perspektywy.

Jeżeli nie jesteś mamą lub nie kwalifikujesz się do żadnego opisu powyżej to mam dwie opcje – albo jesteś mężczyzną i będę zaszczycona móc Cię gościć na moim blogu albo jesteś jednak mamą i jestem pełna podziwu, że ogarniasz! W razie jakichkolwiek pytań, sugestii możecie się ze mną kontaktować pod adresem: kontakt@annbelivable.pl